BİZİ TANIYIN

30 yılı aşkın zamandır yerli bir marka olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Gelişen altyapımız ile uluslararası ticaret ağına ülkemiz adına katkı sağlıyoruz.

Şirketimiz 1987 yılında kurulmuş olup İstanbulun tamamına hitap edebilmesi adına 1998 yılına kadar 7 merkezde perakende mağazalarını konuşlandırmıştır. 1999 yılı itibari ile toptan ithalat ve ihracat süreci başlatmış olup,2000 yılında markalaşma sürecine girmiştir.Bünyesinde kendi markalarının yanı sıra dünya markalarınıda ekleyerek yükselişine ivme kazandırmıştır. 2010 yılı itibari ile tecrübesini,bilgisini,ithalat gücünü ve mühendislik becerilerini SES VE IŞIK SİSTEMLERİ alanında ortaya koymak için sektöre giriş yapmıştır. 1500 m² kapalı alanda 25 çalışanı ile birlikte Ümraniyede hizmet vermektedir.

 

NEDİR BİZİ FARKLI KILAN ?

- Elektronik sektöründe 30 yılı aşkın tecrübe, deneyim ve bilgi birikimi.

- Teknolojinin karmaşık yapısını,anlaşılabilir ve anlatılabilir kılmak sureti ile muhataplarının istek ve beklentilerinin tam karşılığı olan hizmeti vermek.

- Ezbere değil aksine bilgi ve tecrübeye dayalı olarak en iyi sonuca ulaşmak için doğru yere,doğru müdahaleyi,doğru zamanda yapmak sureti ile mükemmel sonuca ulaşmak.

- Dünya markalarının distribütörü olmamız sebebi ile bu markaların dünya pazarındaki yüksek tecrübelerine sahip mühendislik desteği ile en karmaşık ve büyük projeleri kusursuz bitirmek.