EN DEĞERLİ VARLIĞIMIZ İNSAN

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Efor ailesi olarak insan kaynakları politikamız hedef ve ilkelerinden yola çıkarak, doğru insanların istihdamını sağlamak, çalışanlarının memnuniyetini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve verimliliğini arttırmak, kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak bir ortam yaratarak karar oluşumuna katılımını sağlamaktır.

Çalışanlarımızı şirketin en değerli kaynağı olarak görüyoruz. Hızla büyüyen, değişime ve öğrenmeye açık olan şirketimizde, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak amacıyla birçok faaliyet gerçekleştiriyoruz.

Amacımız, çalışanlarımızı en uygun olan ve kendilerinden en yüksek verim alacağımız görevler ile buluşturmak. 
Çalışanlarımız için; 
• Memnuniyetlerini yükseltmek 
• Kuruma bağlılıklarını artırmak 
• Verimliliklerini artırmak 
• Kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak bir ortam yaratmak 
• Karar oluşumuna direk veya dolaylı katılımlarını sağlamak

SOSYAL OLANAKLAR

Mesai saatleri, hafta içi 08:30–18:00 haftasonu cumartesi olmak üzere 08:30 – 15:30 arasındadır. Şirketimizin sağladığı olanaklar; yemek, servis ve sağlık sigortasıdır.

EĞİTİM VE GELİŞİM

Şirketimizde çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla şirket içi ve dışı eğitimler düzenlenmektedir. Şirketimizi ileriye taşıyacak, gelişen teknolojiyi etkin olarak kullanabilecek, globalleşen dünyada değişimi ve gelişimi işine yansıtabilecek çalışanları yetiştirmeyi hedefliyoruz. İşe yeni başlayan çalışanlarımız, iş başında ve süreç liderleri tarafından verilen toplu eğitimler ile oryantasyon programına katılmaktadır. Bu programla kişilerin iş süreçlerini öğrenmeleri ve şirketimize daha hızlı uyum sağlamaları amaçlanmaktadır.

İŞ BAŞVURULARI

Hızla gelişen bir sektörde değişimi ve gelişimi yönlendiren Efor ailesinde sizinle beraber yeni başarılara imza atmak ve geleceği oluşturmak istiyoruz. İşe alım sürecimizin amacı, firmamızın stratejileri doğrultusunda doğru çalışanı doğru zamanda seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir.
Efor şirketlerine başvuru süreçleriyle ilgili detaylı bilgiye ve ilanlarımıza bize mail yada telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. 
Başvuru için: info@eforses.com